Która jest rozbieżność między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł Miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z wielkimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut rywalizujących z pewnymi z najkonkretniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas jak grupę kobiet mogą być w mieszkanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi jeszcze nie jest do końca pewien, co więc stanowi – plus istnieje wciąż dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli natomiast trochę interesujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz przewodnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najprostszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To niewątpliwie wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co robi, iż ​​stanowi to tak destrukcyjna koncepcja). Wówczas nie jest metoda. Wówczas nie jest firma. To twoje pieniądze, trzymane w formie cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego cena za parę miesięcy lub lat będzie dobrze większa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako klucz do inwestowania w poszczególne firmy, ponieważ kapitału w współczesnych instytucjach nie można pozyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo ciekawą walutą.

Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to nowa kryptowaluta także znacznie osób uważa, że ​​potencjalnie może przejść Bitcoin jako prowadzącą monetę na placu. To, co wyróżnia Ethereum, to jego technologia, i nie fakt, iż istnieje obecne nowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i interesuje i też jak Bitcoin jest kupowana i dostarczana oraz stosowana przez inwestorów do korzystania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem liczy na ostatnim, że Bitcoin to nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technika księgi głównej, której firmy używają do stworzenia nowych projektów. Zarówno Bitcoin, jak również Ethereum robią na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest zasadniczo dużo efektywne. Jeśli Bitcoin istniał w klas 1.0, Ethereum stanowi w klas 2.0, co pozwala na bazowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie kształtuje się do poprawie.

Co znacznie, technologia Ethereum jest duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest obecne kategoria spółek z reguły Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby kształtować się i kłaść na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W ostatnim sukcesie „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co naprawdę dużo osób ekscytowało w technologii Ethereum, to jej potencjał działania na modele i mechanizmy we jakichkolwiek branżach. W żadnym przypadku nie istnieje obecne również doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments